Květen ve školní družině

autor: | 14. června 2024 | Akce školy, Aktuality

KVĚTEN V ŠD 2

Květen ve školní družině 2 byl pestrý a velmi rychle utekl. Také proto, že některé děti byly u moře, jiné na škole v přírodě.                                                                                                                                              Pokračujeme v péči o náš družinový bylinkový záhon (chlapci natírali, dívky zalévaly), brzy budeme stříhat meduňku a začneme sušit. Maminkám jsme vyráběli obrázek s květinou-srdíčkem. Květinami jsme také ozdobili družinové dveře. S některými dětmi jsme navštívili Anifilm v Liberci a už pomalu začínáme chystat výbavu na animační koutek. Počasí bylo mírně nestabilní, a tak se stalo, že jsme během výtvarné výchovy v přírodě hodně zmokli a naše společná práce se rozmočila. Den dětí jsme všichni společně (i se školním klubem) oslavili naštěstí již za slunečného počasí. A je tu červen a prázdniny ťukají na naše ozdobené dveře….

Zdeňka Krausová, vychovatelka