Březen ve školní družině

autor: | 4. dubna 2024 | Akce školy, Aktuality, Školní družina

Březen v ŠD 2

Prázdniny utekly jako voda. Místo, abychom vlezli za kamna, šly jsme ven a začali pomáhat žabkám přes silnici, vytáhli jsme vozítka a vyrazili na hřiště, vzali míč a hráli fotbal. Jaro je tu. Barevně jsme vymalovali vejce, slepice a zajíčky a vyzdobili jimi školní chodbu. Paní vychovatelka Adámková vyhodnotila soutěž ve hře Člověče nezlob se, která se hrála celý únor. Společně i se školním klubem jsme v tělocvičně absolvovali překážkovou dráhu. Chlapci ze 4. třídy zkoušeli na počítačích vytvořit komiks na téma „žízeň“. Některé okamžiky si můžete prohlédnou ve fotogalerii. Budeme rádi.

Z. Krausová, vychovatelka

Březen ve ŠD 1

Měsíc březen začal tím, že jsme kreslili jarní kytičky temperovými barvami na síť na chodbu. Na Den otevřených dveří jsme připravili motýlky a návštěvníci si jej mohli vymalovat. Bylo pěkné počasí, chodili jsme ven na průlezky. V družině si rádi hrajeme, ale i tvoříme obrázky na magnetické tabulce. Nezapomínáme ani na želvu Evžena, kterému nosíme zelené dobroty ze zahrady. Na Velikonoce jsme vyráběli vajíčka a motýly ze slaného těsta, zajíce jako zápich a zajíčka z ruliček toaletního papíru . Byli jsme i v tělocvičně , kde jsme si zasportovali.

Lenka Treutnerová, vychovatelka