Byli jsme na výzvědách

autor: | 27. března 2014 | Ekoškola

Ekotým Ekoškoly Dubá v zastoupení Eliška Mojteková a Štěpánka Zývalová se zúčastnil semináře dobré praxe 27.3. 2014 v Ekoškole Ratibořická, Praha 9. Seminář pravidelně organizuje Sdružení Tereza, a to několikrát za rok. Posláním těchto setkání je aktivní  výměna zkušeností v rámci mezinárodního projektu Ekoškola. Tentokrát byl hlavním tématem Plán činností. I my jsme si ho s sebou vezli a musím říci, že jsme obstáli na výbornou v porovnání s ostatními zúčastněnými školami.

Plán činností je návrh ekoaktivit – úkolů, které pomáhají ekologizovat provoz školy.

Náš je přehledný, stručný, jasný a uvádí, kdo a dokdy má úkol splnit. Je k nahlédnutí na stránkách naší školy v sekci Ekoškola.

Setkání nebývají jen  vážná, přivezli jsme si dva nápady na senzační hry pro zábavu a uvolnění.

Zároveň jsme ochutnali oběd ve školní jídelně a chutnalo nám.

Děkujeme vedení školy za podporu účasti na těchto aktivitách. Předáme na schůzce ekotýmu školy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA