Červen v dužině

autor: | 26. června 2023 | Akce školy, Aktuality, Školní družina

Červen v ŠD 2

Červen ve školní družině utekl velmi rychle. Začal dětským dnem na hřišti, pokračoval spaním v družině a skončil družinovou olympiádou    na sportovním hřišti. Mezitím jsme byli venku, na školní zahradě jsme vypleli záhony, na hřišti hráli fotbal a na pískovišti stavěli hrady. Pouštěli jsme si pohádky, hráli hry a nakonec uklízeli hračky a stavebnice.                                                                                                     V pátek 30. 6. jsme se všichni rozloučili a popřáli vše nejhezčí Natálce, která se vrací domů k rodičům. Všem přejeme krásné prázdniny a těšíme se, že se v září sejdeme ve zdraví.

Z.Krausová

Měsíc červen by  bohatý na akce. Nejprve nás čekala 2.část vycházky za historií opět s Lucií Matysovou. Hned druhý den jsme společně na hřišti oslavili „ Den dětí“. Naše kroky vedly do „ Lesoparku“. Zahráli jsme si na stavbaře a pro skřítky jsme stavěli domečky. Na akci „ Spaní v družině“ nás bylo méně, ale o to víc jme si to užili. Nezapomněli jsme ani na korálovky, kterým jsme uklidili jejich terária. Byl čas i na mazlení s jinými zvířátky. Hodně času jsme strávili na průlezkách a na hřišti. Zúčastnili jsme se „ Družinové olympiády“ a zjistili, že nás sport baví a mnozí z nás získali diplom za nejlepší umístění. V pátek dostaneme vysvědčení,  a tak bychom touto cestou chtěli všem zaměstnancům školy popřát krásnou dovolenou a nám žákům skvělé prázdniny.

Lenka Treutnerová