Děti byly odměněny

autor: | 15. května 2013 | Akce školy

Za celoroční aktivní účast v soutěžích Hledej a poznej, Jsme to, co jíme byly 15.5. 2013 odměněny v Ekoškole Dubá třídy II., III., IV., V..

V soutěži Hledej a poznej děti každý měsíc zpracovávaly odpověď na jednu ekootázku, například Kolik zvířátek má chovatelský kroužek? Na co se spotřebovává použitý olej z domácnosti? Apod..

V soutěži Jsme to, co jíme děti jednou měsíčně řešily odpověď na otázky ze zdravé výživy, např. K čemu se využívá rostlinka, kterou jste si zasadili na školní zahradě? Jak dlouho trvá, než se rozpadne v přírodě igelitová taška? Apod..

Děti soutěží již od roku2004 azískávají tak nové informace, které využívají i doma.

Letošní odměnou byla poukázka na bowling v hodnotě 300,-Kč. Věříme, že třídy si hru užijí.

Druháci a odměna.

Čtvrťáci se radují!