Hodina ČJ u zvířátek

autor: | 10. listopadu 2014 | Akce školy, Aktuality, Ekoškola

V pondělí 10.11. jsme prožili hodinu českého jazyka netradičně – u zvířátek. Přečetli jsme si článek o zvířátkách. Četli jsme s porozuměním a odpovídali na otázky. Samostatně jsme přiřazovali názvy zvířátek k obrázkům, počítali, kolik mají nožiček, zjišťovali, jaké papáníčko mají nejraději.

Na závěr si někteří z nás zvířátka pochovali. Hodina nám všem rychle utekla a my jsme se museli s našimi mazlíčky rozloučit. Budeme se těšit na další shledání s nimi.

L.  Kadlečková a prvňáčci

DSCN4599 DSCN4600 DSCN4605 DSCN4606 DSCN4607 DSCN4611

Čtvrtá třída si v pondělí užila krásnou hodinu čtení u zvířátek. Četli jsme o bílé a šedé myšce.

Během čtení mezi námi jedna taková myška pobíhala (bylo to velmi srandovní) a my jsme si ji mohli hladit. Jako odměnu za krásné čtení jsme si potom šli prohlédnout ostatní zvířátka.

Mgr. Z. Wagenknechtová

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES