Jizerské rozhlížení

autor: | 14. srpna 2013 | Akce školy

Bramberk, Ještěd, Černá Studnice, Nisanka a Tanvaldský Špičák.  To jsou rozhledny Jizerských hor, ze kterých se měly možnost rozhlédnout  děti z letního tábora Ekoškoly Dubá. Putování po rozhlednách proběhlo od 5.8. – 11.8. a zázemí pro výšlapy/ ubytování a skvělé stravování/poskytl pan František Kolařík z chaty MUHU v Jindřichově u Jablonce. Všem doporučujemeJ

Součástí pobytu bylo psaní kroniky, aby si každý rodič mohl prohlédnout cestu svého potomka. Děti napsaly i pohled domů, zažily úžasné večerní diskotéky, zkoušku odvahy, sportování, koupání v Jablonecké přehradě i přírodním jezírku, cestování vlakem a lanovkou. Někteří si vyzkoušeli své maximální možnosti, to když šplhali do prudkých kopečků.

Věříme, že tábor obohatil děti o veselé zážitky, a že na něj budou rádi vzpomínat.

Děkujeme městu Dubá za příspěvek na dopravu.

Děkujeme rodičům za jejich důvěru, se kterou nám děti svěřili.

Věříme, že i příští prázdniny budeme moci nabídnout takovou aktivitu.

Jana a Pavel Maškovi

Muhu šlo nám k duhu!