Ve středu 25.9. 2019 proběhla první pracovní schůzka ekotýmu naší školy. Bára, Terka a Michal  – ekotým osmičky –  vedli celou schůzku a počínali si obratně. Nejprve se všichni představili, protože máme mezi sebou nové děti /prvňáky a někteří ekotýmáci se vystřídali s novými/. Velké děti – deváťáci a šesťáci – se ujaly malých ekotýmáčků /1.-3.ročník/ a budou jim zapisovat dění ze schůzek. Co nás letos čeká? Obhajoba titulu Ekoškola , už počtvrté, a to na jaře 2020. Pokračování v předávání zkušeností v mezinárodním měřítku – máme partnerskou školu na Slovensku – ZŠ Zlaté Moravce. Skypujeme, mailujeme , prostě sbíráme a porovnáváme vzájemně naše podmínky. Je to super. Na jaře by se měl celý ekotým naší školy vypravit do Ekoparku v Liberci. Na to se těšíme. Ale před tím nás čeká spousta práce