No, přeci do Doks. A co  je Blaťák? No, přeci Máchovo jezero. Bezzub je známý Bezděz. Odpovědi na tyto otázky získaly děti z Ekoškoly Dubá v muzeu Čtyřlístku v Doksech, kam se vydaly na expedici 30. 1. 2013. Pinďa, Bobík, Fifinka a Myšpulín je uvítali v nadživotní velikosti. Na děti čekal malý kvízek, který zvládly s přehledem, protože informace načetly s panelů hlavních postav. Autor komiksu Jaroslav Němeček je známý i mezi současnými dětmi. V muzeu byly i hlavolamy zapůjčené z IQ centra Babylon Liberec.Děti si odvezly domů čtyřlístkové omalovánky a vlastní obrázek hlavních postav.

Děkujeme muzeu za úžasné odpoledne. Všem doporučujeme.:)

Chytáme vědomosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Malujeme hlavní postavy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kdo je větší?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hlavolámek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jsme v Třeskoprskách.