Naše šestka

autor: | 28. června 2024 | Akce školy, Aktuality

NAŠE ŠESTKA

Milí spolužáci, ještě předtím, než začnu číst, tak bych chtěla poděkovat Vám i učitelům za krásný první rok na této škole. Snad to bude takto pokračovat až do deváté třídy.

Na začátku školního roku jsem se připojila do šesté třídy já, Ella, David, Honza a Kuba. Všichni jsme přišli ze školy v Holanech. Nejrychleji mezi nové spolužáky zapadla Ella s Davidem, pak začali zapadat Honza s Kubou. Poté už jsem konečně zapadla i já, rychle jsme si začali na třídu zvykat a oblíbili si jí. Hned po pár týdnech jsme měli náš první výlet a zároveň přespávačku ve škole. Také jsme jeli na motokáry do Prahy. Byl to super zážitek. Během školního roku už sice moc výletů nebylo, ale ke konci školního roku jsme začali mít pořád nějaké akce. Ekologická akce K.O.Z.E.L., Veletrh vědy v Praze a také Vědafest. Dále jsme také byli pozváni na plavání s menšími dětmi. Nejvíc super byl cyklovýlet do Holan a školní akademie na konci školního roku. Nesmím samozřejmě zapomenout na náš třídní dárek pro všechny 3 naše učitelky, kterým jsme zazpívali a já jsem při tom hrála na kytaru. Pak je tady ještě ta Itálie, a tak dále a tak dále. Ani nevím, jestli jsem napsala vše, protože těch zážitků bylo tolik, že se prostě nedají spočítat. Nicméně šestka bude určitě ta třída, na kterou budeme vzpomínat nejvíce. Doufám, že budeme pořád stále tak dobrá parta, než se rozejdeme na střední.

Natálka Mráčková, žákyně 6.třídy