Poslední týden ve škole

 

Školní rok utekl jako voda a najednou byl poslední týden. Druháci si ho opravdu užili. V pondělí zvládli ještě nějaké povinnosti ve třídě, doladili dárek pro tetu Naďu, uklidili kolem školy, odnesli si svoje výkresy a výtvory, které během roku zdobily chodbu před třídou, odnesli také květiny k tetě Nadě, která se nám o ně bude celé léto starat.

V úterý se vydali na zmrzlinu do Nedamova, užili si tam herní prvky a vydali se na cestu zpět přes Mlejnek a bývalou sýrárnu. Cestou hráli různé hry, holčičky se zdobily lučním kvítím, vznikla i společná fotka. Na závěr dne zalili školní zahradu.

Ve středu odjeli do Tuhaně, kde cestou na hřiště pojmenovávali stromy a květiny. Na hřišti na ně čekal spolužák Míša, který slavil tento den narozeniny. Začala skvělá narozeninová párty na hřišti. Byla super, moc se líbila.

Ve čtvrtek přišlo loučení. Teta Naďa, která byla součástí naší třídy dva roky, se rozhodla užívat důchodu na 100 %. Bude se nám stýskat. Je to člověk se srdcem na správném místě. Věříme, že nás bude i tak navštěvovat.

PÁÁÁÁTEK – VYSVĚDČENÍ – poslední chvíle v tomto školním roce. Užili jsme si je na školní zahradě, kde jsme si vysvědčení předali, popřáli si krásné prázdniny a v doprovodu rodičů si je odcházeli prožívat.

V ZÁŘÍ AHOJ ve třetí třídě s Machem a Šebestovou.

                                                           Jana Pancová, třídní učitelka