První den

autor: | 3. září 2015 | Akce školy, Aktuality

V úterý 1. září jsme se probudili do krásného dne. Sluníčko lákalo prvňáčky z postýlek a svítilo jim na jejich první cestu do školy. Tam se na ně těšily paní učitelky v krásně vyzdobených třídách. Úspěšnou školní docházku jim přišli popřát pan poslanec Komárek, paní starostka s panem místostarostou, paní ředitelka a její zástupkyně a vedoucí vychovatelka. První den si děti ze školy odnesly krásný kufřík, který obsahoval hračky i bezpečnostní prvky a malou sladkost, věnovaný hejtmanem Libereckého kraje. I paní učitelky jim přejí hodně štěstí a úspěchů v celé školní docházce a doufají, že se jim bude ve škole líbit stejně jako v tento první den a budou do školy chodit rády.

Veronika Matějková, Zdeňka WagenknechtováIMG_0238IMG_0222IMG_0204IMG_0199IMG_0186