Sběr papíru

autor: | 5. listopadu 2015 | Aktuality, Ekoškola

10 let Ekoškoly

U příležitosti oslav desátého výročí mezinárodního projektu Ekoškola v České republice, uspořádala Ekoškola Dubá hned dvě aktivity.

První byl sběr papíru na školním dvoře, kam se hned ráno sjížděli a scházeli rodiče v doprovodu svých dětí, aby zaplnili náš modrý kontejner na papír. Celkem přinesli 992 kg papíru a toto množství představuje záchranu 13ti stromů! Úžasné!

Děkujeme:

Honzíkovi Rupertovi, Adélce Sobotkové, Honzíkovi Kubíčkovi,Kubovi a Barunce Matýsovým, Mildovi a Janičce Marešovým, Kubíkovi a Honzíkovi Janďourkovým, Lukášovi Krejčímu, Alence Tomsové, Jirkovi Tobiášovi, Kubovi Bystrému, Kačence Pokorné, Terce a Vaškovi Tomáškovým, Natálce, Nikolce a Davídkovi Kadlečkovým, Rebece Velebné, Vojtovi Stránskému, Anežce Hromádkové, Marcelce a Lucce Poupovým, Tomášovi Horváthovi, Anežce Lupoměské, Sebíkovi Zacharovi a Radkovi Habichovi.

Děkujeme samozřejmě rodičům za transport a pomoc.