Spaní v družině

autor: | 4. dubna 2022 | Akce školy, Aktuality, Školní družina

SPANÍ V DRUŽINĚ

Dlouho očekávaný den nastal ,a tak se mohla 31.3.2022 uskutečnit akce „Spaní v družině“. Čekal nás bohatý program. Nejprve jsme si v keramice vyrobili krásný stromeček ,a poté jsme si v kuchyňce opekli k večeři toasty. U školy už nás netrpělivě vyhlížela fenka Klárky Strnadové Honey  se svým doprovodem. Čekala nás noční procházka a baterkypřišly vhod.Když jsme se vrátili do školy, bylo nutné připravit poleženíčko. Spát se ale ještě nešlo. Vychovatelka Lenka pustila hudbu a hrála se námi oblíbená židličkovaná. Pak jsme si zahráli vědomostní soutěž .Čas pokročil, šlo se do pelíšků. Ráno nás čekala k snídani bábovka a teplý čaj a na doplnění energie čokoláda. Po úklidu družiny už byl čas jít do třídy. Všem se akce líbila a už se těšíme na další.

 

Zapsala vych. Treutnerová Lenka