Superstar

autor: | 31. ledna 2023 | Akce školy, Aktuality, Školní družina

Družinová Superstar

V pondělí 30. ledna se ve školní družině 2 sešly všechny děti, včetně dětí ze školního klubu                              na družinové Superstar.                                                                                                                                             Celou akci moderoval Jakub, porota zasedala ve složení Ema, Véna, Tadeáš a Míša-všichni z 5. A           a Viktorka ze 4. A. Všem  jim velmi děkuji, zhostili se svých úloh vskutku profesionálně. Vystoupilo celkem 9 soutěžících, někteří v týmu. Bodování bylo nesnadné, přesto z výsledků vyplývá, že porotu nejvíce zaujala společná taneční vystoupení dívek ze 2., 3., 4. a 5. třídy. Nás dospělé zcela nadchly děti z první třídy-byly dokonale připravené, odvážné a nadšené.

A kdo zvítězil? Zvítězili všichni, kteří se zúčastnili, protože nikomu z nich nechyběla odvaha a talent. Gratuluji jim všem z celého srdce.                                                                                                                        Z. Krausová, ŠD