Výtvarná soutěž

autor: | 1. listopadu 2012 | Akce školy, Školní družina

Dne 18.10.2012 proběhla v družině“Výtvarná soutěž „. Téma bylo „Můj nejlepší kamarád“.Některé děti kreslily spolužáka či spolužačku , zkrátka někoho, kdo je jejich srdci nejmilejší. Mnohé z nich  malovalo i zvířecího kamaráda. Děti malovaly kočičku , pejska, králíčka, myšku. Všem se obrázky moc povedly a tak jsem je vystavila na chodbě , aby si i ostatní mohly kresby prohlédnout. Děti malovaly s chutí a moc mě potěšilo, jak dokázaly využít plochu a rozmanitost barev. Jejich úsilí bylo odměněno diplomem a sladkostí.

Zapsala.: Vedoucí vychovatelka

Treutnerová Lenka