U zvířátek

autor: | 15. září 2016 | Akce školy, Aktuality

Aktivity u zvířátek

Stejně jako loni, tak i letos, budou jednotlivé třídy navštěvovat a plnit různé aktivity v chovatelské třídě. Tento měsíc probíhá seznamování s našimi zvířátky. Proto se 14. září druháci a třeťáci vydali plnit první aktivitu. V úvodu hodiny žáci zjišťovali, kdo je obyvatelem naší chovatelské třídy, kolik je zde nájemníků, kteří živočichové nemají nohy nebo naopak mají dokonce osm nohou, kteří se svlékají a podobně. Také jsme zjistili, že máme nové přírůstky – tři roztomilé pískomily (zlaťáky), šváby a obřího afrického suchozemského šneka, který je velmi krásný a v poslední době je u nás velmi oblíbeným mazlíčkem pro domácí chov. Největší radost jsme měli, když jsme si mohli některé miláčky pohladit a pochovat. Na závěr jsme některá zvířátka výtvarně ztvárnili. Hodina se nám líbila a těšíme se na další.

Druháci a třeťáci

dscn7341 dscn7335 dscn7332 dscn7328 dscn7325 dscn7321 dscn7320 dscn7319 dscn7318 dscn7316