72 hodin

autor: | 15. října 2012 | Akce školy

72 hodin – Ruku na to !

To je název prvního ročníku projektu  kterého se zúčastnila  i Ekoškola Dubá. Na výzvu České rady dětí a mládeže se škola zapojila do projektu, jehož cílem bylo uspořádat během 72 hodin – 12.10. – 14.10. 2012 po celé ČR co nejvíce dobrovolnických akcí směřujících k úklidu parků, veřejných prostranství. Smyslem projektu bylo  mimo jiné ukázat dětem a mladým lidem, že když spojí své síly a vykonají zdarma kus práce, dostaví se výsledek, který může být až překvapivě dobrý.

Vedení školy ve spolupráci s městskou ekoložkou připravilo plán ulic, které byly přiděleny jednotlivým třídám. V pátek 12.10. se pak třídy vydaly na úklid.

Společné zážitky a společná aktivita třídy i školy jako celku přispěla k upevnění vztahů mezi dětmi a přispěla ke zkrášlení našeho města.

Více na www.72hodin.cz

šup tam s tím

Pomáhámejdeme do tohoTo je věcí!

S chutí do toho a půl je hotovo!Máme to!