Barvy podzimu

autor: | 29. září 2014 | Akce školy, Aktuality, Ekoškola

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Za barvami podzimu

V rámci výtvarné výchovy si vyšli páťáci na podzimní vycházku.  Hledali podzimní barevné variace na listech. K tomu našli vyhřívající se kobylku a skokánka.

Součástí vycházky byla i návštěva galerie Pošta v Dubé, kde si děti prohlédly zajímavé obrázky akademického malíře Svatopluka Klimeše s názvem Dva metry nad polárním kruhem. Zajímavé byly zpracováním, šlo totiž o popel a podklad tvořil papír, vyrobený ze zimních sobích bobků. Opravdu  zajímavé. Na výstavě byl rovněž náhrdelník ze dřívek od nanuků.

Zážitky byly velké, snad se uložily do paměti. Děkujeme za pozvání, Mgr. Jana Mašková