Co je nuda?

autor: | 1. dubna 2014 | Akce školy, Aktuality, Ekoškola

Tak to fakt nevíme. V chovatelském kroužku Ekoškoly Dubá jsme se s jarem uvítali pracovně. Vyrobili jsme hmyzí hotely a připevnili na školní zahradě. Že nevíte, co to je hmyzí hotel? Bednička, vystlaná šiškami, špejlemi, klacíky, papírovými tunely, drobnými kamínky apod. . V  hotýlku se pak usadí nejmenší hmyzí drobotina, kterou budeme pozorovat. Zjistíme, že je opravdu zajímavá a říkat o hmyzácích „fuj“ je opravdu vizitkou neznalosti. První obyvatelkou se stala beruška.

Venkovní počasí nás zlákalo k soutěžím/ oblíbená na fenky a psy, na pavouky, balená/  a k poznávání rostlin. Na své zvířecí miláčky jsme mysleli a natrhali jsme jim pampeliškové lupeny.

Jo, a to všechno během jedné schůzky!

Přijďte se juknout a pobýt.