Den učitelů

autor: | 29. března 2014 | Akce školy

Letošní Den učitelů 28.3. se v první třídě oslavil skutečně úžasně. Děti se naučily básničku, jejíž autorkou je maminka Honzíka. Ráno jí pak přednesly a přidaly kytičku i žabí mlsání. Byla jsem dojatá, protože za celou dobu mého učení se mi to ještě nestalo. Delegace z MěÚ, která přišla také s kytičkou,  byla tudíž druhá v pořadí. Moc všem  děkuji, bylo to milé.

Překvapením pro děti byly hodiny tělocviku, kdy je učili Markéta a Lukáš z VIII. třídy.  Děti z II. stupně měly totiž možnost vyzkoušet si v různých třídách různé hodiny. Určitě zjistili, že to není jednoduché tak, jak to vypadá z pozice v lavici. Možná se i poučí, možná se začnou chovat jinak.

V každém případě to byl pěkně prožitý sváteční den.

Naše paní asistentka Naďa „vypěstovala“  pro naší třídu květinky, které zdobí pozadí naší třídy:)