Deštenský běh

autor: | 8. května 2017 | Akce školy, Aktuality

1. ročník orientačního běhu v Deštné
  2. květen 2017

Zataženo, po dešti, chladno, bezvětří, spoustu času do zahájení závodu. Prošli jsme si trasu, místy kluzký terén a neobešlo se to bez následků. Naší školu zastupovali: Marie Maříková, Adéla Žebrová, Eliška Rajnišová, Natálie Krsová, Václav Svoboda, Eva a Adam Marešovi, Marek Hruška a Ondřej Mertin.

Kromě nás tu byla družstva DDM Frýdlantu, Jablonné v Podještědí, Krásné Lípy, Líbeznic a ZŠ Jestřebí.

Atmosféra byla bojovná, odhodlaná a hustá od všech 100 závodníků.

Naším úspěchem bylo 1. místo Adély Žebrové ve své kategorii. Výhodu měli závodníci s nízkým startovním číslem, pak se běh proměnil v chůzi. Přitom poslední startující závodník (DDM Deštná) předvedl skvělý výkon.

Občerstvení bylo skvělé a hlavně ještě před vlastní soutěží. Nevím, zda to mělo pak vliv na naše výkony.

Mgr. L.  Novotný