Kožíšková hygiena

autor: | 12. března 2012 | Akce školy, Aktuality

Hygiena nade vše!

Už tři měsíce obývá prostory chovatelského kroužku Ekoškoly Dubá freťák Fredy. Zažíváme s ním spoustu legrace, je úžasný, zvědavý, hravý a vždy připravený provést nějakou neplechu. Proto je u dětí tolik oblíbenýJ Když přišel čas, aby Fredyho kožíšek navštívil koupelnu, nastaly velké přípravy. Napustit vodu a vyzkoušet, je-li akorát. Odchytit freťáka, který tušil cosi nekalého z naší strany. Namočení a pozor na ouška. Šampónek  a napěnění, spláchnutí a vysušení proběhlo docela rychle a bez větších protestů. Následné vysušení do ručníků bylo příjemnější. Jakmile však byl Fredy vypuštěn, okamžitě  od nás udržoval  bezpečnou vzdálenost, abychom si snad nevymyslili pokračování. Máme ho moc rádi, je to zlatíčko.

jde se na toZkouška teploty

namáčeníuž je hotovo