Logická olympiáda Liberec 2015

autor: | 10. listopadu 2015 | Akce školy, Aktuality

Logická olympiáda 2015 v Liberci

„Na začátku jsem se trochu bál, ale když jsem dostal test, tak jsem se uklidnil. Zjistil jsem, že je to docela hračka“.

Tak hodnotí krajské kolo logické olympiády jediný semifinalista ze ZŠ Dubá Karel Mareš, žák devátého ročníku.

Toto krajské kolo proběhlo v pátek 6.11.2015 v budově liberecké Obchodní akademie v Šamánkově ulici. V kategorii B, což jsou žáci druhého stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií, se utkalo 47 soutěžích. Převažovali studenti z gymnázií v Liberci, České Lípě a Turnova. Ale výborné výsledky měli i žáci základních škol z Nového Boru, Liberce, Studence, Skalice u České Lípy a Jablonce nad Nisou. Kája se velké konkurence vůbec nezalekl a umístil se přibližně v polovině výsledkové listiny na 26.místě.

Gratuluji k úspěšné reprezentaci naší školy a přeji hodně úspěchů i v dalších soutěžích.

Mgr. Miroslava Sochová