Motýlci přiletěli

autor: | 4. dubna 2014 | Akce školy, Ekoškola

Děti z MŠ Motýlci z Prahy 8, které pobývaly v penzionu v Pavličkách, přijeli na návštěvu do chovatelského kroužku v Ekoškole Dubá. Jako dárek přivezly zvířátkům tvrdý chleba a seno. Mňamky.Zvědavě nahlížely do rukou strejdy Pavla, který jim ukazoval gekona Rendyho a malé gekončíky, želvy a šváby, pakobylky. Činčily , křečky a pískomily hladily u tety Jany.  Pak si odvážlivci pochovali ještěrkovce, který se nechal nosit na rameni.  Venčení Fredyho na vodítku a želv na školní zahradě bylo pro děti velkým  zážitkem. Hady si nechaly omotat kolem těla a vůbec se neostýchaly. Moc se jim od zvířátek nechtělo, ale čekal na ně Hurvínek v Klubovém domě.

Děkujeme za návštěvu!