Navrhujeme

autor: | 7. dubna 2014 | Akce školy

NAVRHUJEME……..Žáci ze Základní školy v Dubé zdobí výlohu prodejny v České Lípě již podruhé.

Jsme rádi, že můžeme své práce ukázat nejen svým rodičům, ale i veřejnosti prostřednictvím jednoho obchodu s vínem v Zámecké ulici. Obchodník Petr Pospíšil nám umožnil pravidelně zkrášlovat výlohu tím, že zde vytvoříme k danému období,události něco hezkého, vkusného a poutavého. Člověk by neměl zapomínat na tradice a v tomto obchodě díky milé prodavačce Martině Tiché se tradicím rozhodně nevyhnete. S prodejnou spolupracujeme delší dobu např. na Svatého Valentýna jste mohli vidět práce VII.-IX.tříd. Nyní zdobili žáci ze  III. a V. třídy. Jsme rádi, když tvoříme pro radost druhým a jsou naše výtvarné práce využitelné, protože jedině poté vidíme smysl v rozvíjení naší kreativity a zručných ručiček. Pochvala od náhodných kolemjdoucích je pro nás totiž největší motivace pro další a další tvoření.

Jana Pytlounová, učitelka VV (ZŠ DUBÁ)

CIMG2673 CIMG2677 CIMG2686 CIMG2688 CIMG2689 CIMG2690 CIMG2691 CIMG2692 CIMG2693