Pohled pro odborníka

autor: | 15. května 2014 | Akce školy, Aktuality

Vážený pane Tatarkoviči,

v českém jazyce se učíme psát pohled, proto Vám píšeme poděkování formou pohledu.

Ve Vaší oboře ve Skalici u České Lípy se nám moc líbilo. Vaše vypravování nás bavilo. Viděli jsme jeleny, daňky i divočáky tak blízko, že jsme zapomněli povídat, a jen jsme se dívali na zvířátka. Líbil se nám i Váš lovecký pes český fousek, s kterým jste nám ukázal, jak dokáže vyhledat shozené parohy. Už víme, jak ho připravujete k loveckým zkouškám.

Poznali jsme, jak Vás Vaše práce baví. Přejeme Vám hodně zdraví a zdaru při péči o zvířata ve Vaší oboře.

Paní učitelky Drahuše Čavnická a Gabriela Havránková, druháčci a za rodiče žáků paní Bystrá

P.S. Rádi zase přijedeme na návštěvu do krásné obory a za zajímavým povídáním o zvířátkách.