Ekoškola Dubá pro útulek Kozly

V únoru až březnu proběhla v Ekoškole Dubá hmotná sbírka pro útulek Kozly. Už se stalo tradicí, že nejen děti, ale i veřejnost pomůže ke zlepšení podmínek zvířecích tvorů, kteří skončili v útulku.

Letošní pomoc přišla v podobě 110 kg granulí, 23 kg konzerv, 29 kg pamlsků, 10 dek, 1 miska, 2 pytle se skartovaným papírem pro podestýlku. Super! Se sčítáním a přípravou k odvozu pomáhaly děti z chovatelského kroužku.

Komu letos můžeme moc a moc poděkovat – paní Matějkové, paní Skalické, IV.A, Adélce Vorlové,Káje Jelínkové,paní Volné, Biance a Filipovi Kožejovým, Vénovi Pejpalovi, Elišce Balouškové, Honzíkovi Rupertovi, Pepovi Blajdovi, Anežce Hromádkové, Aličce Holoubkové, Anetce Nikodémové, Claudince Hruškové, paní Krausové, paní Jeništové,paní Honcové,Barunce Hejlíkové, paní Bláhové, Honzíkovi Kubíčkovi, paní Šperlové, paní Fléglové,Adélce a Vojtovi Stránským, paní Ulmanové, Janě a Pavlovi Maškovým.

Za celou smečku hafanů a kočičonů z Kozlů díky moc!

Jana Mašková