Prázdninová návštěva

autor: | 7. července 2014 | Akce školy, Aktuality

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAZačátkem července navštívily  zvířecí miláčky v naší škole děti z koňského tábora z Vrchovan.  Jejich návštěvy patří již k pravidelným prázdninovým zastavením. Zvířátka se tak provětrala, pomazlila a ukázala v plné kráse. Počasí bylo letní, a tak se hadi vyslunili, Fredík vyválel v trávě, činčiláci i křečci se proběhli venku, prostě všem se zvířátkování líbilo.

Děkujeme za návštěvu, těšíme se na další.