Předškoláci u školáčků

autor: | 16. ledna 2015 | Akce školy, Aktuality

Milá návštěva

Ve čtvrtek 8. a 15. ledna jsme v 1. třídě přivítali milou návštěvu z mateřské školky. Navštívili nás předškoláci – budoucí prvňáčci a jejich paní učitelky. Přišli se podívat, co je čeká. Velmi rádi jsme je v naší třídě přivítali a posadili si je mezi sebe do laviček. Pochlubili jsme se, jak počítáme a čteme, zahráli jsme jim pohádku a na závěr jsme všichni malovali obrázek. Předškoláčci se velmi dobře zapojili do výuky, dokonce nám někteří předvedli, jak čtou písmena nebo dokonce celé věty. To jsme ale koukali!!!

Hodina utekla jako voda a my jsme se museli rozloučit. Už teď se na vás, budoucí prvňáčci, móóóc těšíme.                                                                                         Prvňáci s p. učitelkou

20150108_101453 DSCN4842 DSCN4843 DSCN4844 DSCN4847