První den

autor: | 3. září 2014 | Akce školy, Aktuality

DSCN4369 DSCN4370 DSCN4371

První školní zvonění

Dne 1.9.2014 přivítala naše škola nové žáčky v 1. třídě. Den to byl velmi slavnostní. 21 prvňáčků přišlo v doprovodu rodičů, babiček i dědečků, aby poprvé zasedli do školních lavic  a s nedočkavostí očekávali první školní zvonění. Atmosféra byla vynikající. Prvňáčky přišla přivítat i vzácná návštěva- p. starostka Mgr. Zdeňka Šepsová, p. místostarosta Tomáš Novák i p. ředitelka Mgr. Jindřiška Skalická. Všichni dětem i rodičům popřáli mnoho úspěchů. Poté si děti zahrály hru, vzájemně se představily a společně si i s rodiči zazpívaly. Také se seznámily s prostředím školní družiny. Všem se ve škole líbilo a těší se na další dny.

Prvňáčkům i rodičům  přeji mnoho úspěchů a radosti ze školní práce.

Třídní učitelka Ludmila Kadlečková