První vysvědčení

autor: | 9. února 2015 | Akce školy, Aktuality

Naše první vysvědčení

Ve čtvrtek 29.1.2015 byl pro nás – prvňáčky velmi významný a slavnostní den. Čekalo na nás první vysvědčení. Už od rána jsme byli nedočkaví a napjatí, jak to vše dopadne. Čtvrtou vyučovací hodinu jsme se konečně dočkali. Nejprve jsme zhodnotili svou práci  a chování v 1. pololetí. Naučili jsme se toho již opravdu dost – známe všechny tvary velkých písmen písma Comenia Skript, píšeme nejen slova, ale i věty, umíme číst, počítat do 9, osvojili jsme si školní návyky a pravidla.

Následovalo rozdávání vysvědčení. Paní učitelka každému z nás poblahopřála k dosažení pěkných výsledků. Byli jsme spokojeni, někteří dojati, většina z nás si totiž odnášela samé jedničky. Někteří dokonce získali pochvalu nejen za dosažení krásných výsledků, ale i za aktivitu. Na závěr jsme si  popřáli krásné pololetní i jarní prázdniny.

Prvňáčci s p. učitelkou

DSCN4903 DSCN4907 DSCN4908 DSCN4909 DSCN4912 DSCN4913