Recitační soutěž

autor: | 19. února 2016 | Akce školy, Aktuality

Recitační soutěž

Ve čtvrtek 18. února 2016 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Během uplynulého měsíce se žáci  jednotlivých ročníků připravovali na tuto soutěž. Nejprve je čekalo třídní kolo, ze kterého postoupili nejlepší recitátoři do školního kola. V něm se letos prezentovalo 12 žáků,

10 soutěžících v kategorii mladších žáků a pouze 2  v kategorii starších žáků.

Porota ve složení Mgr. V. Matějková, Z. Wagenknechtová, T.Bartoš a L. Kadlečková hodnotila celkovou úroveň, přirozenost a kulturu dětského projevu.

Výsledky kategorie mladších žáků: 1. místo Vojtěch Toman         III. třída

1.                                           místo Tereza Tomášková IV. třída
  2.                                         místo Vojtěch Stránský II. třída

V kategorii starších žáků nebylo z důvodu nízkého počtu účastníků uděleno pořadí.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci tříd a hezký kulturní zážitek. Gratulujeme k dosaženému umístění.

V okresním kole v Novém Boru nás bude reprezentovat Vojtěch Toman, kterému přejeme mnoho zdaru!!!

Kadlečková

DSCN6489 DSCN6493 DSCN6495 DSCN6496 DSCN6505 DSCN6509