Rodina v pohybu – 20.9. Beškov

autor: | 20. září 2014 | Akce školy, Aktuality, Informace, Pro rodiče

„Dobrý den, my jdeme na Beškov……“ informoval Honzík každého chodce v protisměru naší výpravy .

20.9. se uskutečnila první aktivita z celoročního projektu Ekoškoly Dubá –  Rodina v pohybu, kterou připravila škola pro rodiče a své žáky. Informace nejdete na stránkách školy a v Komensu= elektronický komunikační spoj mezi rodiči a učiteli.

Na výpravu se vydali Honzík a Kubík v doprovodu mamky. Sluníčko pálilo jako v létě a cesta přes Panskou Ves po schodech ubíhala rychle. Vybavili jsme se vysílačkami = rákosím,  abychom se neztratili. Kuba i Honzík jsou trénovaní , výstup zvládli na jedničku. Ani déšť náladu nezkazil. Na vyhlídce pak kluci hledali poklad, který tam zanechal loupežník před mnoha lety. Honzík ho vypátral a dal všem ochutnat. Sestup dolů byl provázen hromy a blesky. „To se asi ten loupežník zlobí, mamko, zahoď ten poklad!“ mudroval cestou zpět Kubík.

Domů jsme dorazili kolem páté, a hned na to se spustil liják. To už nám bylo fuk. Děkujeme za krásné odpoledne . Jsme rádi, že se našla aspoň jedna rodina, která se rozhodla prožít s námi lesní dobrodružství.  Vždyť čas strávený s dětmi venku je nejúžasnější. Třeba se i vy připojíte příští měsíc, tentokrát v tělocvičně.

Jana a Pavel Maškovi

IMG_0962 IMG_0966