Rozumíme reklamě, Burza škol

autor: | 17. listopadu 2014 | Akce školy, Aktuality

„Rozumíme reklamě“

Ve středu 5.11.2014 se žáci 7.třídy účastnili v České Lípě dvou akcí. Na SPoSŠ si poslechli přednášku Rozumíme reklamě spojenou s prohlídkou školy a navštívili aktuálně konanou Burzu škol. A jak tento den viděl Petr Kohout?

Dne 5.11. 2014 odjela naše třída na exkurzi do České Lípy. Navštívili jsme soukromou podnikatelskou střední školu, kterou nás provedla Ing. Štěpánka Dlouhá . Nahlédli jsme do učeben, líbila se nám výzdoba tříd i chodeb, ale nejvíc jsme obdivovali automat na pití a svačinu. Potom jsme si vyslechli přednášku o reklamně. Seznámili jsme se s různými druhy reklamy, dozvěděli jsme se, jak poznáme klamavou od pravdivé, jaké jsou obchodní triky. Při vyplňování pracovního listu jsme se všichni aktivně zapojili do diskuse. Všem to moc šlo a všichni výborně pracovali.

Potom jsme se šli podívat na Burzu škol. Zjistili jsme, jaké máme možnosti do budoucna, což je dobré vědět. Burza se všem líbila a tak skončil náš

den. Všichni se těšíme na další podobné.

Mgr.Miroslava Sochová

Rozumíme reklamě  018 kom. Rozumíme reklamě  022 kom. Rozumíme reklamě  033 kom. Rozumíme reklamě  041 kom. Rozumíme reklamě  043 kom.Burza 052 kom. Burza 054 kom.Burza 044 kom. Burza 046 kom. Burza 049 kom.