testy COMDI

autor: | 28. listopadu 2012 | Akce školy, Informace

V rámci zkvalitnění služeb v oblasti kariérového poradenství na školách jsme i letos našim budoucím absolventům nabídli možnost profesní diagnostiky COMDI ve spolupráci se ZŠ Jižní v České Lípě opět bezplatně.

Díky vedení ZŠ Jižní a ochotě zdejší výchovné poradkyně Mgr.Marcely Hovorkové si v prostorách PC učebny mohli naši žáci projít promyšleným systémem  počítačového programu, který zjišťuje nejen zájmy žáka, ale i jeho schopnosti, dovednosti , profesení i studijní předpoklady . Jde o snahu nabídnout našim žákům co nejkvalitnější radu ve správné volbě budoucího studia či povolání.

Samotná interpretace výsledků se na škole uskuteční v příštím týdnech od 5.12.2012 dle domluvy se zúčastněnými.

Děkujeme tímto ZŠ Jižní v České Lípě za možnost zúčastnit se této aktivity i za propůjčení jejich techniky. Bc.Věra Valová , VP