Třešňová alej

autor: | 17. dubna 2014 | Akce školy, Ekoškola

V areálu kolem unikátní historické památky města Dubá – sušárny chmele- vyroste třešňová alej. V pátek 11.4. 2014 se na její výsadbě podílely i děvčata ze sedmé třídy Ekoškoly Dubá. Třešně dodala společnost Čmelák Liberec, se kterou škola spolupracuje. Bylo vysazeno celkem 16 stromků a děvčata si vyzkoušela, že vysadit stromek není jen tak jednoduché a lehké. Přesto se aktivně zapojila.

Přejeme stromečkům dobrý růst a věříme, že alej přinese potěšení všem kolemjdoucím.