Vánoční besídka u prvňáčků

autor: | 26. prosince 2014 | Akce školy, Aktuality

V pátek 19.12. jsme se sešli naposledy ve školních lavicích v tomto roce. Byl to slavnostní den. I vyučování bylo trošku jiné – vánoční. Po velké přestávce jsme si všichni zazpívali koledy na schodech. A konečně jsme se dočkali besídky. V úvodu jsme recitovali vánoční básničky, které jsme se předem naučili. Třešinkou na dortu bylo vystoupení Honzíka Janďourka, který nám zahrál několik skladeb na housličky. No a pak už k nám přišel Ježíšek. Děti si vzájemně nadělily dárečky a měly z nich opravdovou radost. V této vánoční atmosféře jsme si vychutnávali vánoční cukroví našich maminek (bylo vynikající) a pohráli si s dárečky. Na závěr jsme si vzájemně popřáli hezké Vánoce a budeme se těšit na shledání v novém roce.

1. třída s p. učitelkou
  2. DSCN4749 DSCN4752 DSCN4753 DSCN4755 DSCN4758