Vánoční rozjímání

autor: | 20. prosince 2011 | Akce školy

V předvánoční čas pozvali již tradičně letošní druháci z Ekoškoly Dubá své rodiče, prarodiče, kamarády a  známé na vánoční besídku. Program byl plný koled, zimních básniček, jazykolamů a  novinkou byla dramatizace pohádky Polámal se mraveneček. Třešničkou na dortu bylo také taneční vystoupení ve stylu mazurky. Dan, Eliška a Ondra předvedli své hudební umění. Šikulové! Vyšívaná přáníčka pro rodiče a spousta dárků čekaly netrpělivě pod stromečkem až do konce besídky. Společným dárkem pro všechny byly úžasné rukavice, které si hned všichni vyzkoušeli.Teta Zdena, která třídu pravidelně provází, si připravila sladkou odměnu pro účinkující, kteří se  vyčerpaní vystoupením na ni vrhli. Tedy ne na tetu Zdenu, ale na indiánky, mandarinky a čokoládové tyčinky. Moc děkujeme. Program hudebně doprovázel Pavel, který zároveň i stíhal dělat fotografa. Jsme sehraný tým, a tak se vše podařilo. Děkujeme všem přítomným za milou účast, a tím i podporu všech dětí.

Jana,Pavel,druháci