Zdravá svačina 2014

autor: | 25. června 2014 | Akce školy, Aktuality

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAV pondělí 23.6. se na zdravé svačině ve školní jídelně sešly hned  čtyři třídy – prvňáci a třeťáci – obsadili úžasné první místo, pak čtvrťáci –  druhé  místo  a páťáci  třetí . Všem gratulujeme  a držíme palce do zdravého mlsání i v příštím školním roce.

Zdravou svačinku dětem připravily kuchařky a děti jí sluply bez mrknutí. Zdravé svačinky mají na škole již dlouhou tradici a děti se dokáží dívat na to ,co jí.