Zdravé zoubky

autor: | 14. února 2014 | Akce školy, Ekoškola

Zdravé zoubky

Prevence je velmi důležitá, a proto se jí  v Ekoškole Dubá  věnuje velká pozornost. Tentokrát šlo o prevenci zubní. Děti   viděly důsledky nesprávné péče o zoubky, seznámily se se správným čištěním svých zoubků a nechaly si prohlédnout svůj vlastní kartáček, zda je přiměřeně velký, zda nepotřebuje už vyměnit. Získaly  praktické rady, které jim pomohou v každodenní péči o chrup. Dozvěděly se, že není až tak důležité jakou používáme pastu, ale že je daleko důležitější správný kartáček.

A tak mě napadá, zda by nebylo vhodné uspořádat takovou aktivitu i pro rodiče, aby si věděli rady s volbou zubního „nářadí“ pro své ratolestiJ

Děkujeme lektorkám – budoucím zubním lékařkám  – za přínosnou aktivitu pro děti.

P1010001 P1010002 P1010003 P1010004 P1010005