Zlatý Ámos

autor: | 6. února 2014 | Akce školy, Ekoškola

6.2. 2014 proběhlo regionální kolo této ankety v IQ parku Babylon Liberec. Sešlo se celkem 6 nominovaných zástupců škol Libereckého i Ústeckého kraje. Už jenom to, že jsem se tohoto setkání mohla zúčastnit  jako jedna ze šesti nominovaných,  bylo pro mě ctí. Podpořit mě přišel žabí tým – Eliška Mojteková, Natálka Hrušková a Štěpánka Zývalová. Na všech třech jsem se školně podepsala, snad jen v dobrém.  Obhajobu své nominace jsme slyšela od děvčat až před porotou. Děkuji moc celé trojici  za vyřčená slova, protože byly všechny tři úžasné. Domů jsem si díky jim přivezla certifikát Nejoblíbenější učitelka ZŠ Dubá, a to je pro mě skvělé ocenění.

Chci ještě jednou poděkovat trojici děvčat, která obětovala svůj čas a um vyjádřit se, za mimořádnou podporu.

Chci zároveň poděkovat paní starostce města Dubá Mgr. Zdeňce Šepsové , paní ředitelce ZŠ Dubá Mgr. Jindřišce Skalické a ekoložce města Dubá Zuzce Martínkové za zorganizování celé akce a přípravu děvčat. Překvapivé, úžasné a dokonalé.

Děkuji panu tajemníkovi města Dubá panu Janďourkovi za doprovod.

Součástí programu byla i exkurze do IQ parku, kterou jsme si všichni tři užili.

IMG_0368 IMG_0369 IMG_0370 IMG_0373 IMG_0374 IMG_0375 IMG_0377 IMG_0378 IMG_0381 IMG_0382 IMG_0386 IMG_0387 IMG_0388