Máme TALENT

autor: | 30. ledna 2020 | Akce školy, Aktuality, Školní družina

Máme talent – je název soutěžní přehlídky, která se uskutečnila ve školní družině v pondělí 27. ledna. Název této přehlídky se ukázal být opravdu trefný – děti předvedly neuvěřitelné výkony, které ohromily nejen diváky, ale též porotu (ve složení Žaneta, Klárka a Tereza). Ta nejvíce bodů nakonec udělila Dominiku Danielovi s Vénou Bystrým – jejichž parkurové skoky všem braly dech. Jako druhý se umístil Dominik Kováč v doprovodu Sofie Duždové a Nátálky Kiššové s písničkou „Život je fakt zklamání“, která rozhodně zklamáním nebyla, někteří i zamáčkli slzu. Třetí místo získal Filip Šebek, který velmi kreativně zatančil.

A na závěr jména všech dalších vystupujících, kterým samozřejmě také patří velký potlesk: Jakub Jankot, Viktorka Krejčová, Karolína Studecká, Viktorie Kousalová, Fabian Miko, Jakub Daniel, Gustav Miko, Magdalena Belicová, Adélka Stránská, Alice Holoubková, Ela Smolíková, Ema Jankotová, Jana Tůmová, Adélka Lehončáková a Dan Dlouhý.